Vizyon

İnovasyon merkezli, katma değerli servislerle zenginleştirilmiş, Türkiye’nin en geniş Akıllı Gönderi Ağına sahip şirket olarak, kazandığı tecrübeyi uluslararası tecrübelerle birleştiren bölgesel bir oyuncu olmak.

Misyon

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, topluma ve çevreye fayda sağlayan, teknoloji destekli; en iyi müşteri deneyimini amaçlayan, yenilikçi gönderi yönetim hizmetleri sağlamak.

İnovatif Çözümler

pudo akıllı gönderi ağı teknolojisi, sunduğu inovatif çözümler sayesinde e-ticaret siteleri, markalar, kargo kurye şirketleri ile iş birliği içinde çalışır.

Müşteri Memnuniyeti

pudo, evrensel etik kurallarına uygun olarak müşteri memnuniyetini sağlayacak çözümler üretir. Akıllı gönderim ağı ve kişiye özel sipariş planlaması sayesinde esnek gönderi operasyonunu sürdürür.

Kalite Yönetimi

pudo’nun kurumsal kültürü; tecrübeli ve alanında yetkin bir ekip sayesinde kalite yönetiminin etkin biçimde gerçekleştirilmesini sağlar.

Çevre Dostu Teknoloji

pudo; teknoloji desteği ile çevre kirliliğini azaltan çözümler sunar. Çevre dostu yaklaşımı ile araç kullanımını dolayısıyla karbon emisyonunu azaltan yöntemler geliştirir, teslimat sürecini doğaya saygılı ilkelere bağlı olarak sürdürür.