Marketplace

Kurumsal e-ticaret sitesinde yer alan mağazalar, pudo’nun profesyonel çalışma sistemi ve kolaylıklarından faydalanarak müşterilerine en üst düzey hizmeti sağlar.

Marka

Marka kalitenizle tamamlanan kusursuz hizmet anlayışına sahip pudo, hem zamandan hem maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlar. Tüm pudoPOINT’lerden sağladığı 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarır. Omnichannel stratejisi ile online alışverişi ve mağaza içi satışları arttırır.

Kargo/Kurye Şirketleri

Gönderilerin tek bir noktada toplanmasına olanak sağlayan pudo ile maliyetlerinizden tasarruf edebilir, teknolojik ve çevreci çözümlerimizle hizmet kalitenizi artırabilirsiniz. Kargo ve kurye şirketlerinin tekrarlanan maliyetlerini azaltır.

Bireysel

Seçilen noktadan 7/24 teslimat alınabilen pudo kullanıcı dostu, hijyenik, temassız ve güvenli gönderi alma olanağı sağlar.

Kurumsal Avantajlar

Yeni nesil akıllı gönderi ağı pudo, gönderi operasyonları sürecinde yaşanan zaman ve maliyeti en aza indirmek için üst düzeyde lojistik hizmet sağlar ve müşteri memnuniyetini  ön planda tutarak hizmet kalitenizi güçlendirir.

Zamansız ve Temassız

7/24 hizmet veren pudo, müşterilerinizin gönderilerini günün her saati teslim alabilmesine olanak tanır. Temassız teslimat sayesinde hijyen endişesi yaşanmaz.

Kurulum ve Kullanım

pudo’nun kurulum ve kullanımı ücretsizdir. Ayrıca tüm bakım ve onarım maliyetleri pudo tarafından karşılanır.

Akıllı ve Kolay

Hızın büyük önem taşıdığı şehirlerde akıllı gönderi yönetim ağı altyapısını oluşturan pudo, şehir içi dolaşım performansını optimize ederek, operasyonları kolaylaştırır.

Tasarruflu ve Sürdürülebilir

pudo tek seferde teslimat imkanı sayesinde paket dolaşımını minimuma indirir. Bu sayede hem maliyetleri hafifletir hem zamandan kazandırır hem de tüketimi düşürerek çevre dostu hizmet sağlar.

Güvenli ve Teknolojik

Gönderiler, pudo’larda kişiye özel oluşturulan kod sistemi ile müşterilere teslim edilir. Kayıp, çalıntı vb. durumların önüne geçilir. Kurumsal müşterilerilere göre özelleştirilebilecek teknoloji alt yapısı ile e-ticaret pazarındaki ihtiyaçlara çözüm sunar.

Müşteri Memnuniyet

Pozitif deneyim ilkesiyle hareket eden pudo, uygun ve esnek çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışır. Sipariş oranınızın artması için tüm satış kanallarında aynı hizmet kalitesini sağlar.

pudo, akıllı gönderi ağı sisteminin size sunduğu fırsatlardan yararlanmak için hemen başvurun!