pudo ile zamandan kazanın, operasyonel verimlilik sağlayın!

pudo, profesyonel anlamda akıllı gönderi ağı yönetimi sağlayan, bulut tabanlı bağımsız bir iş modelidir.

Tüm paydaşlar için ortak varlık hizmeti sunarak, teslimat süreçlerinin esnek, sorunsuz, daha az maliyetle ve çevreci bir yöntemle çözülmesine olanak tanır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutar, hizmet kalitesini artırır ve tüm paydaşlarına değer katar.

Zaman sınırı yok! pudo ile tüm gönderiler 7/24 teslim edilir.

Mockup-12

Şehrin içinde, AVM’lerde, İş Merkezleri’nde! pudoPOINT’ler her yerde!

Mockup-3

Temassız teslimat ile herkes için güvenli hizmet!

pudo ile maliyetler azalıyor, müşteri memnuniyeti artıyor!

Hakkımızda

pudo; e ticaret sektörüne katma değer yaratma hedefiyle inovatif, sürdürülebilir akıllı gönderi yönetimi çözümlerini ve servislerini teknoloji destekli sunan bir hizmet şirketidir.

Uçtan uca teknolojik çözümlerle ilerleyen e ticaret iş akışında, ürünlerin bireyler (gönderici / alıcı) ile buluştuğu noktada, sektör paydaşlarına  çevre dostu, yönetilebilir, izlenebilir (şeffaf) , esnek iş modeli ile  en iyi teslim etme-teslim alma deneyimini  hizmet olarak sunar.

pudo olarak; özellikle ”last mile” olarak kategorilendirilen son dağıtım noktaları için en iyi kullanım deneyimini misyon edinerek inovatif, teknoloji destekli hizmetlerimiz ile çözüm ortaklarımıza değer katıyoruz.

Üst Düzey Lojistik Deneyimi

7/24 hizmet

Kargo/kurye iş ortaklarımız tarafından pudo’a bırakılan gönderiler, müşteriler tarafından günün her saati teslim alınabilir.

Güvenli Teslimat

Gönderiler, kişiye özel oluşturulan kod sistemi ile müşterilere teslim edilir. Bu süreçlerde ortaya çıkan ek iş yükü ortadan kalkar. 7/24 kamera sistemi ile izlenen pudo’lar sayesinde kayıp, çalıntı vb. durumların önüne geçilir.

Akıllı Gönderi Yönetim Ağı

pudo, akıllı ve hızlı şehirler için akıllı gönderi yönetim ağı altyapısını oluşturarak, şehir içi dolaşım performansını optimize eder.

Takip Sistemi

Tüm gönderi süreçleri, özel arayüze sahip uygulama ve web-sitesi üzerinden takip edilir.

Zaman Kazandırır

Teslimat prosedürlerinde yaşanan vakit kaybının önüne geçilir.

Satış Kanalları

Tüm satış kanallarında aynı hizmet kalitesini sağlayarak, yeni sipariş oranını arttırır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kullanıcı dostu sistemi ile teslimat sürecinde kullanıcılara uygun ve esnek çözümler sunar ve pozitif bir deneyim sağlar.

Operasyonel Verimlilik

Herkesin kolay ulaşabileceği pudoPOINT merkezleri, tek seferde birçok teslimatın aynı anda gerçekleşmesine olanak tanır.

Çevre Dostu

Tek seferde birçok gönderinin pudoPOINT noktasına bırakılmasına olanak tanır ve paketlerin tekrar dolaşımına girmesini engeller. Bu sayede araç kullanımını ve karbon emisyonunu azaltır, çevre dostudur.

Ürün Teslimatında Kolaylık

Kolay teslim süreçleri ile online alışveriş deneyimini destekler

Ücretsiz Kurulum, Bakım ve Onarım

Modüler yapısı ile her mekana uyum sağlayan pudo’ların kurulumu ücretsizdir. Tüm bakım ve onarım maliyetleri pudo tarafından karşılanır.

Özel Teknolojik Servisler

Özelleştirebilir teknoloji ile e-ticaret pazarındaki ihtiyaçlara çözüm sunar.

pudo’nun farkı akıllı gönderi ağı

Gönderi yönetimine yeni bir soluk getiren pudo, akıllı  gönderi ağı sayesinde tüm gönderi süreçlerini tek bir elden yönetmenize olanak tanır. Temassız, sorunsuz, zamandan ve mekândan bağımsız gönderi yapabilmek amacı ile özel olarak geliştirilmiştir. pudoNET ağı ile paydaşlara katma değer yaratır ve üst düzey lojistik deneyimi sağlayarak çok daha fazla kullanıcıya ulaşır. İş ortaklarının talebi ile şekillenen bütün gönderi işlemleri; özel bir yazılım üzerinden sisteme işlenir, planlama, teslimat ve gönderi takibi hiç olmadığı kadar kolay hale gelir.